Žaluzie

Jaké žaluzie nabízíme?

  • Exteriérové (venkovní) žaluzie
  • Interiérové (vnitřní) žaluzie
  • EURO žaluzie
  • Meziskelní žaluzie
  • Plisé žaluzie
  • Vertikální žaluzie
Rozdělení žaluzií na interiérové, meziskelní a exteriérové

Exteriérové (venkovní) žaluzie

Horyzontální exteriérové žaluzie

Exteriérové žaluzie někdy také nazývané předokenní se řadí k nejosvědčenějším stínícím prvkům svého druhu. Tyto žaluzie zajišťují vysoký stupeň zastínění, mají termoregulační i ochranný efekt, snižují pronikání hluku do interiéru. Exteriérové žaluzie jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálu, což zaručuje dlouhou životnost, jednoduché ovládání a snadnou údržbu. Pro svá mnohostranná využití se prakticky uplatní jak ve velkých výrobních halách, hypermarketech, reprezentativních budovách tak i bytových zařízeních.

Interiérové (vnitřní) žaluzie

Interiérové žaluzie jsou vyrobeny na stejném základu jako žaluzie exteriérové. Jsou to tedy vysoce osvědčené žaluzie s vysokým stupněm zastínění, efektem snížení hluku. Další vlastnosti jsou shodné s žaluziemi předokenními.

Žaluzie EURO

Žaluzie EURO jsou určené, jak už název napovídá, do EURO plastových, hliníkových (Al) a dřevěných oken. Dodáváme je v provedení klasik a celostínící, které zajišťují stoprocentní zatemnění. Tyto žaluzie se staly velmi oblíbenými a žádanými zejména pro svůj elegantní vzhled, dokonale splývající v interiéru s EURO okny.

Nosné prvky tvoří kvalitní válcované plechové profily elegantního tvaru a všechny upevňovací prvky jsou překryty plastovými krytkami. Jednoduché ovládání zajišťuje kuličkový řetízek, sloužící jak k natáčení lamel, tak i k jejich vytahování a spouštění. Horní a spodní profily včetně všech doplňků jsou dodávány v šesti barevných odstínech. U těchto žaluzií je použita lamela 25mm široká v bohaté paletě barev a to v provedení klasik nebo celostínící.

Meziskelní žaluzie

Horyzontální meziskelní žaluzie

Tento druh žaluzií je jeden z nejrozšířenějších. Zajišťují a umožňují ideální ochranu před slunečním zářením takřka u všech typů oken používaných jak pro průmyslové využití, tak i v soukromí.

Pro jejich schopnosti odrážet světlo a teplo, dlouhou životnost, snadnou obsluhu i údržbu a estetičnost se staly tyto žaluzie nepostradatelným dekorativním i funkčním prvkem při řešení interiérů a designu budov.

Plisé žaluzie

Skládané žaluzie představují dokonalý a promyšlený systém stínění. Neexistuje žádný požadavek na ochranu před sluncem a nežádoucími pohledy do interiéru, který by nemohl splnit. Vyrábí se přesně na míru okna originální technologií. V nabídce je celá řada materiálů různých odstínů a průsvitností včetně vzorovaných. Nabídka obsahuje rovněž velice žádané materiály s napařenou vrstvou hliníku, které v maximální míře snižuje tepelné zatížení interiéru pronikajícím slunečním zářením. Při výběru způsobu ovládání můžete volit mezi klasickým manuálním nebo moderním elektrickým. Tento komfortní způsob ovládání oceníte především v případě obtížněji přístupných instalací.

Vertikální žaluzie

Jeden ze zvláštních tvarů pro  vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou vhodné tam kde je kladen důraz na design a reprezentaci. Staly se nedílnou součástí moderních domácností, kanceláří a reprezentačních místností. Tvoří nové možnosti při vybavení interiérů, k zastínění, nebo oddělení prostorů s přihlédnutím na barevné sladění žaluzií, místnosti a zařízení.

Naše firma nabízí širokou škálu barev a druhů látek. Kvalitní materiály zajistí snadnou údržbu a ovládání. Způsob ovládání zaleží jen na vaší volbě.